top of page

KONZULTAČNÍ SLUŽBY
B2B

 

Business Network – specializuje na služby v oblasti podpory obchodní komunikace pro české a slovenské firmy. Věnujeme se vyhledávání a oslovování cílových skupin pomocí direct mailingu, telemarketingu a telesales a oslovování většího počtu potenciálních klientů a partnerů v rámci B2B.

 

Nabízíme konzultace pro obchodní činnosti  a činnost na veletrzích. Pokud chcete uspět na zahraničním trhu, poradíme vám, jak se efektivně připravit na úspěšný prodej v mezinárodním prostředí.

Máme více než 20 let zkušeností s prodejem v České Republice, na Slovensku a ve Velké Británii.

Naše služby zahrnují  také přípravu PR a marketingových textů a grafického designu vytvářených na míru potřebám vaší cílové skupiny a profilu a  zaměření Vaší společnosti. 

 

 

Jak konzultace probíhá?

Orientace: V tomto kroku důkladně definujeme a analyzujeme Vaše potřeby, abychom plně porozuměli Vašim cílům od prvního dne. Poté, co se společně dohodneme na Vašich hlavních cílech a potřebách, přejdeme k  druhému kroku. To nám dává nejlepší šanci na úspěch.

 

 

Analýza a řešení – druhý krok: Po upřesnění Vašich cílů provedeme analýzu, abychom našli nejvhodnější řešení, která odpovídají Vašim obchodním požadavkům. Poté, co jsme o nich podrobně diskutovali, je na čase vybrat příležitosti, které Vám nejlépe vyhovují.

Máte-li jasný záměr, pomůžeme

Vám nastavit efektivní proces osloveníB2B klientů a partnerů.

bottom of page